7 trendów w okularach, na które warto zwrócić uwagę tego lata

 

Memorial Day może i jest nieoficjalnym początkiem lata, ale według większości kalendarzyto 21czerwcajest

tym właściwym dniem. W związku z tym, czy jesteś na czasie ze swoim stylem? Poniżej przedstawiamy najważniejsze trendy na lato 2018 oraz sposoby na uzyskanie takiego wyglądu.

Przyjmij kolor

: Od odważnych pomarańczy do bardziej stonowanych pasteli, kolorowe oprawki mają teraz swój moment.

Bądź fajnym kotem:

Oprawki w kształcie kocich oczu inspirowane stylem retro są popularne. Ich kształt jest odpowiedni, by podkreślić charakter stylizacji, a wiele osób podwaja jego wpływ dzięki zabawnemu kolorowi oprawek.

Idź na całość lub do domu.

Oversize'owe oprawki okularowe są teraz bardzo modne, a dobrą wiadomością jest to, że są one zaskakująco uniwersalne i pasują do różnych kształtów twarzy oraz dodają pewności siebie.

Pomyśl o ziemi.

Drewniane lub inspirowane drewnem oprawki są modne. Najbardziej popularne w neutralnych odcieniach, takich jak oliwka, khaki i sosna, ten naturalny wygląd pasuje do każdej garderoby.

Podłącz się.

Lekkie, druciane oprawki są znowu w modzie. Dobra wiadomość jest taka, że dostępne są różne kształty, od okrągłych po aviator.

Nie bój się błyszczeć

. Odrobina blasku nigdy nikomu nie zaszkodzi. Złote akcenty mogą dodać trochę życia tradycyjnym oprawkom. Złote detale zauszników i mostków dodają zainteresowania zwykłym oprawkom.

Kwadraty są modne.

Spopularyzowane przez hipsterów, kwadratowe i grube oprawki przykuwają uwagę. Takie okulary są idealne dla artystów i osób kreatywnych, które chcą stworzyć określony wizerunek.

Wiemy, że okulary oferują formę i funkcję, ale jest coś więcej do równania niż prosta transakcja. Oferujemy więcej niż tylko badania wzroku i okulary, zapewniamy Ci zindywidualizowany plan opieki okulistycznej. Korzystanie z najnowszych technologii, mamy pełny obraz swoich oczu i znaleźć idealne rozwiązanie wizji. Nasza ekscytująca kolekcja okularów zawiera designerskie linie oprawek i ekonomiczne linie oprawek dla całej rodziny. Twój lekarz Midwest Eye Consultants wraz z konsultantem ds. okularów poleci Ci również soczewki o wysokiej rozdzielczości, które zapewnią Ci najlepszą przejrzystość widzenia.