Perspektywa pacjenta - Podróż Josha do okulisty

 

Nasze gabinety oferują o wiele więcej niż tylko badanie wzroku i okulary. Korzystając z najnowszych technologii, uzyskujemy pełny obraz Twoich oczu i znajdujemy idealne rozwiązanie dla Twojego wzroku, od zdrowia Twoich oczu do znalezienia soczewek i oprawek, które pasują do Twojego stylu życia i osobowości. Nasi lekarze wyznaczają standardy w opiece nad wzrokiem od ponad trzech dekad. Doceniamy, gdy nasi pacjenci dzielą się swoimi doświadczeniami online, w tym Josh.

Przeczytaj poniżej i zobacz perspektywę Josha podczas jego wizyty w naszej praktyce w Wabash po tym, jak nie odwiedził okulisty przez ponad dwadzieścia lat!

Przez wiele lat wiedziałam, że mój wzrok się zmienia, ale konsekwentnie zwlekałam z zaplanowaniem badania wzroku. Ostatni raz moje oczy były badane ponad dwadzieścia lat temu. Moje zdrowie oczu zawsze było czymś, co odkładałem na później.

Wiedziałem, że niektóre części mojej wizji były nieostre, ale nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo były one faktycznie nieostre. Zdecydowałem, że odkładałem to już wystarczająco długo, więc zadzwoniłem do Midwest Eye Consultants, aby umówić się na wizytę. Wiedziałem, że jeśli będę zwlekał, nigdy tego nie zrobię. To było wspaniałe, że biuro było w stanie dostać mnie na badanie wzroku od razu, zamiast czekać do następnego tygodnia lub dłużej. Pojawiłem się na moje spotkanie rodzaj nerwowy, bo nie byłem pewien, co wynik będzie. Cały proces był tak łatwy i każdy uczynił to tak wygodne. Po zameldowaniu się i wypełnieniu kilku formalności, wykonano mi kilka badań. Miałam kilka badań, które pamiętam z przeszłości, ale także kilka nowych. Jednym z nich był test MPOD, który pozwolił mi ocenić ryzyko wystąpienia u mnie zwyrodnienia plamki żółtej w przyszłości. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak ważne są badania wzroku i ogólny stan zdrowia oczu, ponieważ jest to coś, o czym nigdy nie myślałem. Po kilku testach spotkałem się z dr Lindsay Culver, aby wykonać jeszcze kilka testów i przekonać się, w jak złym stanie są moje oczy. Byłam zdumiona tym, jak zła była moja wizja i recepta, którą otrzymałam na soczewki.

Dopiero kiedy miała przede mną soczewki, naprawdę zdałam sobie sprawę z tego, jak wspaniałą decyzją było umówienie się na wizytę. Dr Culver wyjaśnił mi wszystko szczegółowo i sprawił, że całe doświadczenie było tak komfortowe.

Myślałam, że najtrudniejsza część już za mną, ale myliłam się. Teraz musiałam wybrać oprawki. Wiedziałam, że będą różne opcje, ale nigdy nie wiedziałam, że jest ich tak wiele. Mogła to być przytłaczająca ilość opcji, ale posiadanie kogoś, kto przeprowadzi mnie przez wybór oprawek było tak wspaniałym doświadczeniem. Optyk pokazał mi różne style soczewek i to, które będą dla mnie najlepsze, co sprawiło, że decyzja była o wiele łatwiejsza niż się spodziewałem. Byłam bardziej niż zadowolona z wyboru moich okularów! Po całym procesie naprawdę przyjrzałem się bardziej dogłębnie zdrowiu oczu. Czytałem tak wiele artykułów o znaczeniu zdrowia oczu ze względu na wpływ, jaki ma na ogólny stan zdrowia.

m zdrowszy jest Twój styl życia, tym lepsze będzie Twoje zdrowie oczu. Ludzie, którzy palą, mają nadwagę, cukrzycę itp. mogą cierpieć z powodu słabego zdrowia oczu. To jest coś, co zdecydowałem się zmienić w moim życiu w 2012 roku, ale nie zdawałem sobie sprawy, że moja zmiana stylu życia wpłynie na moje oczy w przyszłości.Cieszę się, że zdecydowałem się umówić na wizytę w Midwest Eye Consultants. Doświadczenie było niesamowite od momentu, kiedy się zameldowałem do momentu, kiedy odebrałem moje okulary.

Wszyscy pracownicy byli głównym składnikiem takiego wspaniałego doświadczenia - recepcjonistka, lekarz, specjalista od okularów. Wielokrotnie pytano mnie o moje doświadczenie i bez wahania polecam umówienie się na wizytę u dr Culvera lub któregokolwiek z innych lekarzy!

Patrzę wstecz na swoje życie osiem lat temu i myślę o tym, że zdrowy styl życia był daleko od mojego zainteresowania. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak ważny jest zdrowy styl życia. Ważyłem prawie 600 funtów. Z tego, jak żyłem, nie wynikało nic dobrego. Wiedziałam, że muszę coś zmienić i skupić się na sobie i swoim zdrowiu.

Rozpocząłem podróż, aby schudnąć w kwietniu 2012 roku. Wiedziałam, że zdrowe życie jest ważne dla mojego ogólnego zdrowia, oczu, mięśni, stawów itd. Po dwóch latach straciłam 300 funtów dzięki dokonywaniu zdrowych wyborów i ćwiczeniom. Teraz stawiam zdrowie na pierwszym miejscu w moim życiu, naprawdę skupiam się na żywności, którą wkładam do swojego organizmu. Wiem, że wiele lat mojej nadwagi odbiło się na moim organizmie, więc teraz staram się nadrobić te lata. Josh jest influencerem zajmującym się odchudzaniem i zdrowym stylem życia. Śledź jego podróż na Instagramie.