Jak zmniejszyć syndrom widzenia komputerowego

Twoje oczy są Twoim oknem na świat - ale dzięki pojawieniu się nowych technologii są one dodatkowo obciążone. Szczególnie w pracy, cały czas patrzymy na ekrany różnych rozmiarów i typów. A to, co dzieje się z naszymi oczami, może być czymś więcej niż tylko przypadkiem zmęczonych mięśni; w rzeczywistości ma to swoją nazwę - zespół widzenia komputerowego.

Przyczyna tego jest oczywista - dużo ekranów, jak już mówiliśmy, i często wiele ekranów. Oprócz syndromu widzenia komputerowego, cierpiący mogą odczuwać bóle głowy i zmęczenie oczu, wśród innych objawów. Na szczęście istnieją kroki, które można podjąć, aby zmniejszyć lub złagodzić ryzyko wystąpienia zespołu napięcia wzrokowego. Odpowiednie ustawienie stanowiska pracy może pomóc, podobnie jak ekrany antyodblaskowe lub umieszczenie technologii w stosunku do źródeł naturalnego światła.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu Twoich oczu, ta grafika to absolutny must read.


Eugene Feygin
Kierownik programu w Quill.com

Jak zmniejszyć syndrom widzenia komputerowego Tagged on: niewyraźne widzenie komputerowe zespół widzenia komputerowego CVS cyfrowe zmęczenie oczu zmęczenie oczu zdrowie oczu zmęczenie oczu i technologia. ekrany przeciwodblaskowe technologia zdrowie wzroku problemy z widzeniem