DUCH ŚWIĄT

Większość z nas zna świąteczne grafiki Currier & Ives. Przedstawiają one sceny wspólnego przebywania ze sobą, z family miłości dzielonej w duchu świąt, pełnej świątecznego obdarowywania i sezonowej radości. Sugerują one pastoralny świat, w którym anioły naszejnej natury i gromadzą nas razem wokół choinki udekorowanej otwartymi rękami i sercami.

Ponieważ ten pisarz jest niewidomy, często zastanawiałem się, jak to jest widzieć blask na twarzy dziecka w świąteczny poranek, kiedy otwiera prezenty wybrane specjalnie dla nich i przyniesione z miłością Mikołaja. Jak pięknie musi być patrzeć na te ozdoby odłożone przez cały rok, a następnie umieszczone z gwiazdą na szczycie specjalnego drzewa, które rodzina wybrała kilka dni wcześniej. Może jeśli masz szczęście i mieszkasz w chłodniejszym klimacie, może być świąteczny poranek z płatkami śniegu i soplami, które mrowią w mroźnym zimowym powietrzu.

Nasz wizualny obraz Bożego Narodzenia nadaje właściwy ton miłości i dzielenia się, łącząc nas w podstawowym zobowiązaniu do pokoju i miłości. Oczywiście, odczuwam pewien smutek wiedząc, że jest tyle rzeczy, które chciałbym zobaczyć. Przypuszczam, że łatwo jest wam wszystkim przyjąć za pewnik piękno przedstawione na tych wydrukach Currier & Ives, ale w Discovery Eye zobowiązujemy się do utrzymania sezonu w jasności poprzez wspieranie badań, które pozwalają wam doświadczać wszystkich świątecznych radości. Mamy nadzieję, że w tym sezonie dawania pieniędzy rozważysz wsparcie naszych badań, które pracują każdego dnia, aby uczynić ten sezon jasnym. Kliknij tutaj, aby przekazać darowiznę na rzecz Discovery Eye Foundation Wesprzyj DEF tutaj!

Wesołych Świąt dla wszystkich i Szczęśliwych Świąt!

Tom Sullivan
Ambasador Wizji DEF
sullivan.com

DUCH ŚWIĄT