3 korzyści z powłoki antyodblaskowej

Odblaski odnoszą się do nadmiernej jasności spowodowanej bezpośrednim lub odbitym światłem. Może to powodować zmęczenie oczu, cyfrowe zmęczenie oczu (na przykład podczas korzystania z komputera), aureole i bóle głowy. Odblaski mogą również ograniczać widoczność, przez co jazda samochodem staje się niebezpieczna.

Powłoka antyodblaskowa, znana również jako powłoka antyrefleksyjna (AR), jest cienką warstwą nakładaną na powierzchnię soczewek okularowych, która przepuszcza więcej światła. Poprzez redukcję ilości odblasków, które odbijają się od soczewek, możesz widzieć wyraźniej i doświadczać bardziej komfortowego widzenia. Możesz zażądać powłoki antyodblaskowej dla soczewek przy zakupie okularów.

Powłoka AR oferuje 3 główne korzyści

Lepszy wygląd

Bez powłoki antyodblaskowej na Twoich okularach, flesze aparatów i jasne światła mogą odbijać się od soczewek. Może to utrudniać Twój wygląd podczas rozmów z ludźmi lub spotkań, powodować odbicia lampy błyskowej podczas robienia zdjęć i utrudniać znalezienie odpowiedniego kąta podczas rozmów wideo. Powłoka antyrefleksyjna eliminuje ostre odbicia i pozwala innym wyraźnie widzieć Twoje oczy i twarz.

Zmniejszone cyfrowe zmęczenie oczu

odblask

Znasz to zmęczone, podrażnione uczucie, które pojawia się po kilkugodzinnym wpatrywaniu się w cyfrowy ekran? To właśnie cyfrowe zmęczenie oczu. Powłoka antyodblaskowa pomaga zredukować cyfrowe zmęczenie oczu poprzez zmniejszenie narażenia na nadmierne odblaski pochodzące od urządzeń cyfrowych i oświetlenia.

Bezpieczna jazda nocą

Jasne reflektory samochodów jadących z naprzeciwka mogą stanowić poważne zagrożenie podczas jazdy nocą. Te nagłe odblaski mogą spowodować, że chwilowo stracisz ostrość widzenia przed sobą. Powłoka AR na Twoich okularach na receptę skutecznie redukuje odbicia światła od reflektorów w nocy, pozwalając Ci cieszyć się lepszym widokiem drogi i bezpieczniejszą jazdą w nocy.

Pozwól swoim oczom wyglądać i czuć się lepiej każdego dnia z soczewkami z powłoką antyodblaskową.